ROJ - Usługi dźwigowe
509 231 006 24h/7dni w tygodniu
43-170 Łaziska Górne ul. Gostyńska 18


Wynajem żurawi Śląsk

Żurawie samochodowe są nieodłącznym elementem wszelkich prac. Począwszy od prac budowlanych przez montaż obiektów przemysłowych aż po prace transportowe oraz przeładunkowe. Ważne przy wyborze żurawia samochodowego jest, aby był on sprawdzony, o najwyższym poziomie bezpieczeństwa. Powinien on też cechować się jak najwyższą jakością wykonania. Nasza firma jest wyspecjalizowaną w tej dziedzinie marką, oferującą w najlepszym standardzie wynajem żurawi na Śląsku.

Zalety wynajmu żurawi

Warto zwrócić uwagę na to, że wynajem żurawia samochodowego jest doskonałą odpowiedzią na zapotrzebowanie szczególnie małych firm budowlanych, które nie mogą sobie pozwolić na zakup tego rodzaju sprzętu, a często wymagają korzystania właśnie z niego. Wynajem żurawia, na pewno rozwiązuje problem związany z konserwacją i przechowywaniem sprzętu, co również pozwala na zaoszczędzeniu wielu pieniędzy. Warto powierzyć to przedsięwzięcie komuś, kto oferuje najwyższy standard usług oraz temu, komu możemy zaufać. Dlatego, w razie wątpliwości i pytań zapraszamy do kontaktu z naszą firmą – jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny przez siedem dni w tygodniu. Oferujemy wysoki standard wynajmu żurawi Śląsk bez jakichkolwiek usterek najtaniej w tym regionie.

Wynajem żurawi samojezdnych

Wszędzie tam gdzie konieczne jest przenoszenie ładunków, przeładunek kontenerów czy też prace montażowe niezwykle przydatne okazują się żurawie samojezdne. Nasza flota do wynajęcia obejmuje różne marki, takie Liebherr, Krupp, Grove, a także wybór modeli o różnych wysokościach, wysięgniku i pojemnościach szczytowych. Oferowane w ramach wynajmu żurawie samojezdne to maszyny niewielkich gabarytów. Dlatego też świetnie sprawują się do prac, przeprowadzanych w pomieszczeniach zamkniętych jak również na otwartej przestrzeni. Oferowany przez firmę osprzęt roboczy (żurawie budowlane, żurawie samojezdne) jest zgodny ze wszystkimi obowiązującymi przepisami, a także obowiązującymi normami bezpieczeństwa.

Kilka słów o naszej ofercie

Różnorodność w wielkości i ciężkości (od najlżejszych – 14 ton, aż po 100-tonowe) i rodzaju naszych maszyn pozwala pod okiem ekspertów dobrać dla Państwa odpowiedni sprzęt. Oferowane przez nas żurawie samochodowe rozróżniamy ze względu na źródło napędu. Dzielimy je na te o napędzie mechanicznym, elektrycznym i hydraulicznym. Zazwyczaj jednak, zasilane są one przez silnik spalinowy. Przedstawimy Państwu nasze maszyny również pod względem zależności między parametrami, jakimi są udźwig, wysięg, moment roboczy oraz wysokość użyteczna podnoszenia. Jesteśmy pełni nadziei, że dostrzegą Państwo naszą staranność i profesjonalizm.

Oferujemy Państwu usługi o najwyższej jakości, a zarazem najtańsze w tym regionie. Ponadto, jesteśmy dostępni dla Państwa dyspozycji codziennie przez 24 godziny na dobę. Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą i zachęcamy do kontaktu z nami.

Wynajem żurawi samojezdnych to jedna z usług świadczonych przez firmę Roj Rudolf

43-170 Łaziska Górne
ul. Gostyńska 18

NIP
6351003441

509 231 006
24h/7dni w tygodniu

biuro@dzwigi-laziska.pl / www.dzwigi-laziska.pl

Usługi dźwigowe realizujemy w miastach: Żory, Łaziska Górne, Rybnik i na cały Śląsk

Usługi dźwigowe Śląsk | Wynajem Żurawi Śląsk | Wynajem dźwigów Śląsk | Wynajem dźwigów Żory | Dźwigi Żory | Wynajem dźwigów Rybnik