ROJ - Usługi dźwigowe
509 231 006 24h/7dni w tygodniu
43-170 Łaziska Górne ul. Gostyńska 18


Wynajem dźwigów Śląsk

W naszej ofercie znajdziecie Państwo najwyższej jakości usługi dźwigowe, zalicza się do tego wynajem dźwigów, a także dźwigi i podnośniki. Dużym plusem jest to, że z naszej usługi możecie Państwo korzystać przez 7 dni w tygodniu całodobowo! Nasz sprzęt opiera się na niemieckich markach: Grove, Krupp, Liebherr. Z całą pewnością są to marki najwyższej jakości, a ich obsługa prowadzona jest przez operatorów z wieloletnim stażem. Zapraszamy serdecznie do wynajmu żurawi i wszelkiego rodzaju dźwigów na Śląsku.

Co znajduje się w naszej ofercie?

Otóż w naszej ofercie znajdą Państwo podnośniki koszowe, dźwigi do wynajęcia. Zapewniamy bogaty asortyment. Maszyny te są idealne do prac remontowych, konserwacyjnych, czy też prac montażowych. Podnośniki koszowe dostępne w naszej ofercie – Śląsk to najlepszy wybór w okolicach tego regionu.

Jakie są możliwości podnośników koszowych?

Z całą pewnością warto wiedzieć, że podnośniki koszowe są najbardziej skuteczne w podnoszeniu bardzo ciężkich ładunków na ogromnych wysokościach. Oferowane są jednak także mniejsze modele, dzięki którym można ozdobić dom różnymi światełkami, czy zawiesić wysoko na balkonie ozdobne kwiatki. Możliwości jest mnóstwo. Podnośniki koszowe to dźwigi, które ułatwiają nam wiele różnych 'ciężkich' sytuacjach. Sprawiają, że dzięki nim wszystko jest łatwiejsze i dużo bardziej wydajne. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że sprzęt oferowany przez naszą firmę jest rewelacyjnym rozwiązaniem i spełnia wiele ważnych funkcji.

Wynajem żurawi samochodowych

Oferujemy Państwu wynajem żurawi samochodowych, co do których możecie Państwo mieć pewność, że są ja najlepszej jakości oraz posiadają sprawdzone systemy. Nasze urządzenia z całą pewnością mogą zagwarantować sprawną i bezproblemową pracę, zwłaszcza podczas rozładunku wielkogabarytowych materiałów budowlanych. Warto dodać, że o solidności naszych usług świadczy wiele referencji w Polsce od jednych z największych firm.

43-170 Łaziska Górne
ul. Gostyńska 18

NIP
6351003441

509 231 006
24h/7dni w tygodniu

biuro@dzwigi-laziska.pl / www.dzwigi-laziska.pl

Usługi dźwigowe realizujemy w miastach: Żory, Łaziska Górne, Rybnik i na cały Śląsk <

Usługi dźwigowe Śląsk | Wynajem Żurawi Śląsk | Wynajem dźwigów Śląsk | Wynajem dźwigów Żory | Dźwigi Żory | Wynajem dźwigów Rybnik