ROJ - Usługi dźwigowe
509 231 006 24h/7dni w tygodniu
43-170 Łaziska Górne ul. Gostyńska 18


Usługi dźwigowe Śląsk

Podnoszenie, przemieszczanie ciężkich materiałów, załadunków stwarza konieczność wykorzystania specjalistycznych maszyn. Usługi dźwigowe okazują się być niezbędne na placach budowy, w halach przemysłowych, w transporcie i wszędzie tam gdzie konieczny jest przeładunek. Maszyny dźwigowe są w stanie wesprzeć wiele prac wysokościowych, takich, które ciężko byłoby wykonać jedynie ludzką siłą.

Wynajem dźwigów - sprzęt do zadań specjalnych

Istnieje wiele regionów w których szacuje się największe zapotrzebowanie na usługi dźwigowe - Śląsk zdecydowanie wpisuje się na tą listę. Tutaj wynajem dźwigów cieszy się ogromną popularnością, zwłaszcza w takich dziedzinach jak budownictwo, przy pracach montażowych, konserwacyjnych czy przy wykonawstwie instalacji elektrycznych. Wynajem dźwigów pozwala na wykonanie nawet najtrudniejszych zleceń w pełni bezpiecznych warunkach.

Dźwigi, żurawie i inne maszyny

Nowoczesne dźwigi i żurawie to maszyny niezwykle ułatwiające pracę, głównie na budowie. Dzięki nim firma może każde zlecenie wykonywać szybciej i sprawniej. Decydując się na usługi dźwigowe w formie wynajmu możemy spodziewać się że koszt w porównaniu z zakupem sprzętu na własność będzie niewielki. Co więcej jako firma dostarczamy i wynajmujemy w pełni profesjonalny sprzęt, który jest w stanie poradzić sobie z mniejszymi jak i bardziej skomplikowanymi pracami. Podnośniki koszowe, dźwigi, żurawie samochodowe to maszyny dźwigowe, które wchodzą w skład naszej oferty firmy ROJ Rudolf. Jest to sprzęt najwyższej jakości renomowanych producentów, takich jak Liebherr, Krupp, Grove

Usługi w dobrej lokalizacji!

Wychodząc naprzeciw klientom, nasze usługi dźwigowe oferujemy w regionie Śląska. Czyli tam gdzie zapotrzebowanie na maszyny dźwigowe jest największe. Wynajmujemy dźwigi, żurawie samochodowe i podnośniki koszowe w wielu miastach. Rybnik, Żory, Łaziska Górne - to tylko niektóre z lokalizacji w których działamy. Celem firmy jest zapewnienie usług dźwigowych wszystkim mieszkańcom, firmom (małym i dużym) w obsługiwanym regionie.

43-170 Łaziska Górne
ul. Gostyńska 18

NIP
6351003441

509 231 006
24h/7dni w tygodniu

biuro@dzwigi-laziska.pl / www.dzwigi-laziska.pl

Usługi dźwigowe realizujemy w miastach: Żory, Łaziska Górne, Rybnik i na cały Śląsk

Usługi dźwigowe Śląsk | Wynajem Żurawi Śląsk | Wynajem dźwigów Śląsk | Wynajem dźwigów Żory | Dźwigi Żory | Wynajem dźwigów Rybnik