ROJ - Usługi dźwigowe
509 231 006 24h/7dni w tygodniu
43-170 Łaziska Górne ul. Gostyńska 18


Dźwigi Żory

Trudno wyobrazić sobie jakiekolwiek poważniejsze budownictwo bez posiadania dźwigu. Dlatego firma Roj Rudolf posiada nowoczesne pojazdy takie jak, podnośniki koszowe, ciężarówki HDS oraz pozostałe pojazdy umożliwiające prace na wysokościach i placach budowy. Dźwigi to jedne z najpopularniejszych pojazdów, obsługiwane przez profesjonalnych i doświadczonych operatorów posiadających specjalistyczne uprawnienia.

Dlaczego Dźwigi w Żorach są tak popularne?

Dźwigi realizują najtrudniejsze zadania, zapewniają doskonałą i optymalną pomoc w procesach budowlanych, doskonale sprawdzają się w celach załadunkowych oraz do przewozu poziomego i pionowego, do prac montażowych wykorzystują suwnice i żurawie.

Nowoczesne urządzenia zapewniają profesjonalną obsługę na każdym placu budowlanym oraz halach produkcyjnych, pomagają w załadunku i rozładunku towarów a następnie przenoszone są na wyższe kondygnacje.

Pomagają w montażu i demontażu konstrukcji stalowych na placach budowy, gdzie bardzo często podnosi się ciężkie materiały o nieregularnych kształtach. Urządzenia te wyposażone w homologacje doskonale sprawdzają się na drogach, umożliwia dotarcie do najbardziej oddalonej budowli.

Usługi Dźwigowe, dlaczego warto wybrać naszą firmę?

Wybór Dźwigu nie należy do najłatwiejszych, dlatego firma Roj Rudolf, posiada sprzęt najwyższej jakości, a także zespół który posiada olbrzymie doświadczenie, zdobyte dzięki setkom realizacji na terenie całego kraju.

Warto pamiętać, że korzystać z dźwigów mogą tylko osoby uprawnione, dlatego firma posiada wykwalifikowanych ekspertów, którzy podejmą się najbardziej skomplikowanego zadania, są w stanie realizować plan, dzięki wysokiej jakości dźwigom.

Dźwigi są w stanie podnieść 250 ton, 300 ton 500 i więcej. Odpowiedni dobór dźwigu, to rzecz bardzo istotna w realizowaniu planu budowy.

Wyróżnia się kilka rodzajów takich maszyn. Każdy z nich oferuje szereg zastosowań, które można zastosować do realizacji zadań, na różnych wysokościach. Posiadany sprzęt, który, sprawdzi się zarówno na budowach, ulicach miast, jak i w wymagającym terenie inwestycyjnym. Wszystkie urządzenia posiadają niezbędne atesty, a korzystanie z nich jest w pełni bezpieczne i komfortowe/

Dostępne w ofercie firmy dźwigi, cieszą się dużym zainteresowaniem, a wyszkoleni pracownicy służą pomocą i doradztwem w kwestii wyboru optymalnego urządzenia na potrzeby danej inwestycji.

43-170 Łaziska Górne
ul. Gostyńska 18

NIP
6351003441

509 231 006
24h/7dni w tygodniu

biuro@dzwigi-laziska.pl / www.dzwigi-laziska.pl

Usługi dźwigowe realizujemy w miastach: Żory, Łaziska Górne, Rybnik i na cały Śląsk

Usługi dźwigowe Śląsk | Wynajem Żurawi Śląsk | Wynajem dźwigów Śląsk | Wynajem dźwigów Żory | Dźwigi Żory | Wynajem dźwigów Rybnik