ROJ - Usługi dźwigowe
509 231 006 24h/7dni w tygodniu
43-170 Łaziska Górne ul. Gostyńska 18


Wynajem dźwigów Żory

Na placach budowy, które wymagają rozwiązań w zakresie przenoszenia ciężkich materiałów dużego gabarytu wynajem dźwigów od dawna jest najlepszym wyborem. Dysponujemy flotą dźwigów znanych marek i modeli o różnych wysokościach wysięgników i stopniu udźwigu.

Dźwigi to maszyny które służą w głównej mierze transportowi materiałów budowlanych i innych ciężarów. Przydają się niemal na każdym placu budowlanym gdzie konieczne są prace związane z przenoszeniem ciężkich materiałów czy wykonaniem załadunków. Nasza wypożyczalnia dźwigów odgrywa kluczową rolę w realizacji dużych projektów budowlanych w Polsce.

Jak pracujemy?

Zaawansowane prace dźwigowe to nasza specjalność. Nasza firma, dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu, może pozwolić sobie na szybkie i sprawne wykonanie różnego typu prac. Żory i inne miasta, które znane są z tego, że przeprowadza się w nich bardzo wiele trudnych i specjalistycznych prac z wykorzystaniem dźwigów. Akurat Żory słyną z nowoczesnych inwestycji budowlanych, które tworzone są tutaj z wykorzystaniem maszyn dźwigowych. Prowadzenie prac w takich miejscach wymaga nie tylko umiejętności, ale również wyobraźni i uwagi. Nasi pracownicy to osoby z wieloma latami spędzonymi za pulpitem dźwigu, nabywali doświadczenie na budowach w całej Polsce.

Dzięki naszej rozległej flocie żurawi, dźwigów i doświadczeniu w branży możemy sprostać naszym największym wyzwaniom, zawsze mając na uwadze harmonogramy i budżety.

Do kogo kierujemy ofertę wynajmu dźwigów? Z naszych usług mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni jak również firmy, które potrzebują maszyn do bardzo wymagających prac budowlanych. Firma Roj Rudolf świadczy swoje usługi w Żorach i pobliskich miejscowościach tego regionu. Jeśli więc potrzebujesz wynająć maszynę dźwigową na terenie miasta Żory - skontaktuj się z nami. Doradzimy w wyborze maszyny dźwigowej i zaproponujemy najkorzystniejszy wariant wynajmu dźwigów. W naszej firmie pracują fachowcy z wieloletnim doświadczeniem, którzy od lat zajmują się obsługą dźwigów. Decydując się na wynajem dźwigów w naszej firmie nasi klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo w temacie wynajmu dźwigów. Flota dźwigów jest na bieżąco serwisowana i poddawana regularnym przeglądom, dzięki czemu nasi klienci mogą mieć pewność, że wynajmują maszyny w pełni sprawne bezpieczne i gotowe do pracy..

Co zyskujesz korzystając z wynajmu dźwigów w ROJ RUDOLF?

Dążymy do zapewnienia bezpiecznych i opłacalnych rozwiązań. Koncentrujemy się na zapewnieniu pełnej obsługi od początku do końca. W przypadku usługi wynajmu dźwigu nasz zespół jest zaangażowany w planowanie i zorganizuje instalację i odbiór wynajmu.

Jakość, niezawodność, bezpieczeństwo, krótkie terminy dostaw i specjalistyczne doradztwo. Tego możesz się spodziewać decydując się na wynajem dźwigów w naszej firmie. Przed dostawą starannie sprawdzamy wszystkie nasze urządzenia, aby upewnić się, że są w stanie właściwie obsłużyć nawet najcięższe prace.

43-170 Łaziska Górne
ul. Gostyńska 18

NIP
6351003441

509 231 006
24h/7dni w tygodniu

biuro@dzwigi-laziska.pl / www.dzwigi-laziska.pl

Usługi dźwigowe realizujemy w miastach: Żory, Łaziska Górne, Rybnik i na cały Śląsk

Usługi dźwigowe Śląsk | Wynajem Żurawi Śląsk | Wynajem dźwigów Śląsk | Wynajem dźwigów Żory | Dźwigi Żory | Wynajem dźwigów Rybnik